• Výťahy pre verejné miesta

    Našou víziou je vytvárať výťahy pre verejné a komerčné priestory, ktoré sú zároveň elegantné a funkčné.

    Postavte si svoj výťah (ENG) →

Naša vízia – elegantné a spoľahlivé výťahy

Našou víziou je vytvárať výťahy pre verejné a komerčné prostredie, ktoré sú elegantné a funkčné a prekračujú všetky štandardy pre použitie v obchodnom a verejnom prostredí. Keď budete skúmať náš sortiment, uvidíte, ako túto víziu napĺňame v reálnom živote. Všetky naše plošinové výťahy sú postavené a navrhnuté s ohľadom na vynikajúcu kvalitu, pohodlie a bezpečnosť s množstvom možností, aby dokonale vyhovovali novým a existujúcim budovám.

KOMERČNÝ VÝŤAH – Artico 7000 Public

Aritco PublicLift Access je výťah navrhnutý tak, aby poskytoval spoľahlivý a bezpečný prístup pre každého vo verejnej a komerčnej budove a je o niečo väčší ako typický konvenčný výťah.

Je praktický a inteligentný s veľkosťami pre všetky potreby. Výťah má tiež veľa možností prispôsobenia, ako sú sklenené steny, typy dverí, množstvo rôznych farieb a rôznych materiálov. Aritco PublicLift Access je dokonalým riešením pre obytný výťah alebo výťah pre administratívnu budovu.

Výťah Aritco Publiclift Access je dostupný v rôznych veľkostiach a vďaka svojmu škandinávskemu dizajnu je vhodný pre rezidenčné a komerčné prostredie vrátane hotelov, administratívnych budov, nákupných centier, nemocníc a uzlov verejnej dopravy.

Verejný výťah - Prístupy
Verejný výťah Aritco 9000

KOMERČNÝ VÝŤAH - Aritco 9000

Aritco 9000 je náš kabínový výťah s automatickým chodom, špeciálne navrhnutý pre trh dostupnosti. Aritco 9000 bol vyvinutý pre verejný trh a spĺňa najvyššiu kvalitu, spoľahlivosť, nákladovú efektívnosť a prístup pre každého. Aritco 9000 je kabínový výťah s užívateľskou kapacitou až 5 osôb, ktorý dokonale zapadá do malých a stredných budov.

Výťah Aritco 9000 bol vyvinutý so zameraním na bezpečné používanie pre každého. Okrem toho sa ľahko inštaluje, má jednoduchú obsluhu, nízke náklady na údržbu a je vyrobený z 95 % recyklovateľných materiálov.

Automatické funkcie uľahčujú používanie výťahu deťom, starším ľuďom, invalidom a osobám na invalidnom vozíku.

Komerčný výťah - Aritco 7000 s kabínou

Výťah je navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť. Vyzerá, pôsobí, funguje a funguje ako bežný osobný výťah. Bez potreby strojovne alebo hlbokej jamy ponúka úplnú voľnosť v dizajne a jednoduchú použiteľnosť, čím poskytuje úplnú bezpečnosť pri používaní. Energeticky účinný trakčný pohon a plne automatické teleskopické dvere z neho robia všestranné, nákladovo efektívne riešenie zdvíhania cestujúcich

 

Verejný výťah kabínový

Obchodné výťahy pre komerčné budovy

Chceme vytvoriť výťahy, v ktorých sa ľudia budú cítiť pohodlne. Výťahy, ktorým môžu dôverovať pre svoju bezpečnosť a bezpečnosť svojich blízkych každý deň. Naším cieľom je splniť túto požiadavku prostredníctvom troch základných princípov:

Bezpečnosť – bezpečný výkon výťahu za každých okolností;
Spoľahlivosť – trvalo bezpečný a efektívny výkon s minimálnou údržbou;
Účinnosť – nízka spotreba energie.

Každý komerčný výťah Aritco je navrhnutý tak, aby bol najbezpečnejším, najspoľahlivejším a najúčinnejším výťahom pre komerčné budovy na trhu. Preto spĺňajú medzinárodné bezpečnostné predpisy, ako aj stavebné normy.
Jednou z najvýznamnejších častí je systém riadenia kvality Aritco. Je to globálny systém, ktorý nám pomáha udržiavať všetky výrobné procesy pod prísnou kontrolou kvality a neustále ich zlepšovať, aby sme vám poskytli ešte lepší produkt.


Koľko stojí komerčný výťah?

Náklady na komerčný výťah sa môžu líšiť v závislosti od mnohých rôznych faktorov. Pri určovaní nákladov na inštaláciu a ceny výťahu je najlepšie hovoriť priamo s nami alebo s jedným z našich mnohých predajcov, aby sme prediskutovali vaše možnosti a potreby. Ak chcete získať odhad, môžete nás kontaktovať tu.
Cena sa tiež môže líšiť v závislosti od toho, aký typ výťahu chcete, a od veľkosti a špecifikácií potrebných pre vašu komerčnú budovu alebo verejný priestor. To, koľko podlaží má budova, ovplyvní aj cenu inštalácie výťahu.

Je však dôležité si uvedomiť, že kúpa komerčného výťahu nie je len o cene. Všetky výťahy majú životnosť – čo je minimálne 25 rokov.
Aby ste mali predstavu o tom, aké je časové rozpätie inštalácie komerčného výťahu, nižšie uvádzame rozpis približného času inštalácie:

Malé jednorýchlostné výťahy používané na jedno až dve poschodia, typická doba inštalácie je približne 3-4 dni.

Stredne veľké jednorýchlostné výťahy používané na troch alebo štyroch poschodiach, typická doba inštalácie je približne 4-6 dní.

Veľké jednorýchlostné výťahy používané až na päť poschodí, typická doba inštalácie je približne 5-7 dní.

 

Ďalšie veci, ktoré je potrebné zvážiť pri inštalácii komerčných výťahov

Náklady na nový komerčný výťah môže ovplyvniť množstvo faktorov. Napríklad niektoré budovy môžu mať jedinečné požiadavky alebo dodatočné potreby, ako je vlastná hĺbka jamy, minimálna šírka, nosnosť, podlahová plocha, rozmery šachty, veľkosť výťahu a či bude v prípade potreby zabezpečený servis výťahu. Ak si nie ste istí požiadavkami budovy alebo potrebujete pomoc pri hľadaní najlepšieho výťahu pre vašu konkrétnu budovu a/alebo lokalitu. Či už ide o starú alebo novú stavbu, neváhajte nás osloviť a my vás budeme môcť nasmerovať správnym smerom – čo sa týka výberu modelu výťahu aj ceny.

 

Výber modelov komerčných výťahov

Tu v Aritco vyrábame výťahy, aby vyhovovali všetkým potrebám a požiadavkám. Či už je to škola, kancelária, nákupné centrum alebo akýkoľvek iný verejný priestor. Výťahy s mimoriadnou kvalitou, komfortom a bezpečnosťou. S mnohými alternatívami na dokonalé prispôsobenie sa novým a existujúcim štruktúram.

Aritco Publiclift Access je výťah vyrobený pre každého vo verejných a komerčných budovách. Aritco 9000 s kabínou a automatickým chodom, špeciálne navrhnuté pre trh dostupnosti a vyrobené pre verejný trh. Nakoniec ponúkame kabínu Aritco PublicLift pre vybrané trhy. Nákladovo efektívne riešenie osobného výťahu bez potreby strojovne alebo hlbokej jamy.

Na dizajnových detailoch nám záleží

Či už hľadáte komerčné výťahy pre školu, nákupné centrum alebo bytový dom, dizajn našich výťahov si môžete prispôsobiť tak, aby vyhovovali potrebám prostredia a ľudí v ňom. Vybrať si môžete z 213 farieb a niekoľkých ďalších možností na prispôsobenie vášho výťahu. Vieme prispôsobiť osvetlenia pomocou aplikácie SmartLift. Všetko, až po vzhľad a dojem z tlačidiel, si môžete prispôsobiť sami.

Vitajte vo svete plnom
Aritco možností

Dnešné domy pravdepodobne nebudú odolné voči výzvam, ktorým budeme čeliť v nasledujúcom storočí. A či už sú postavené od nuly alebo dodatočne vybavené, je jasné, že domy budúcnosti budú musieť byť inteligentnejšie, ekologickejšie a postavené tak, aby vydržali.
Výťahy v ponuke →

Aktuality

9 novembra, 2023

Typy a princíp pohonov domácich výťahov

  O rozdieloch v cenách výťahov sme sa už. Ďalším markantným rozlišovacím znakom medzi výťahmi je princíp ich pohonu. Práve od jeho výberu závisí, akým spôsobom bude výťah fungovať, ako sa bude pohybovať ako aj jeho rýchlosť.   Aký typ domáceho výťahu si teda môžeme vybrať?   Výber závisí od viacerých faktorov, primárne od Vašich priestorových možností, […]

Prečítať
3 novembra, 2023

Referencia: Inštalácia výťahu v modernej novostavbe v kooperácii s Rules Ateliérom

  Na rade je predstavenie našej exkluzívnej inštalácie domáceho výťahu Aritco 4000 v rodinnom dome vo Svätom Jure. Ako môžete hneď na fotografiách vidieť, ide o modernú novostavbu, ktorá je architektonicky dotiahnutá do detailov vrátane umiestnenia a nadizajnovania celého výťahu. Architektom tohto projektu bol Rules Ateliér a dodávateľom výťahu naša spoločnosť Velcon – zdvíhacie a výťahové zariadenia. Myslíte […]

Prečítať
23 októbra, 2023

3 dôvody prečo nechať pravidelne kontrolovať Váš výťah

  Viete ako je to s automobilmi. Treba sa o ne starať, pravidelne ich servisovať, či zájsť na STK, aby sa včas prišlo na prípadné neduhy, opotrebenia, preťaženia a pod., však?   A presne tak je to aj s výťahmi. Aj keď naše výťahy poruchové nie sú, pravidelná kontrola je základom úspechu a ich dlhodobej životnosti. Pozrime sa spolu na […]

Prečítať
© 2024 – Velcon.sk – Všetky práva vyhradené.
Support develop by Greativity.sk
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram