• Domáce výťahy

    Máme pre vás štyri rôzne výťahy pre domácnosť: Aritco HomeLift, Aritco 4000 Compact, Aritco 7000 Home a Zdvíhacia plošina E07. Pozrite si modely z našej ponuky a zistite, ktorý model a aká veľkosť najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

    Postavte si svoj výťah (ENG) →

Domáci výťah Aritco HomeLift

Aritco HomeLift prichádza s luxusnými dizajnovými prvkami, ako je DesignWall, podsvietená stena s vybraným umením od popredných škandinávskych dizajnérov a DesignLight s najmodernejším osvetlením, ktoré môžete ovládať pomocou aplikácie SmartLift. Výťah je ovládaný unikátnym riešením; volant s názvom SmartControl. Aby sme vyhoveli všetkým situáciám, ktoré môžu v domácnosti nastať, je HomeLift vybavený naším systémom SmartSafety s bezpečnostnými prvkami.

VÝŤAH NA MIERU PRE VÁŠ DOMOV

Tento domáci výťah môže byť navrhnutý v rôznych veľkostiach a variantoch prispôsobených tak, aby bol skutočne výťahom na mieru v každom dome. Vyberte si z 5 rôznych modelov, ktoré sa líšia rozmermi a potenciálom. Od modelu S5 s kapacitou pre dve osoby až po možnosť osadenia celej rodiny do modelov S12 a S15, pričom oba majú pôsobivú kapacitu pre päť osôb. Máte tiež možnosť vybrať si zo 14 rôznych farieb pre exteriér tohto domáceho výťahu a 5 pre podlahu.

Výťah Aritco HomeLift
Aritco Homelift Compact

Výťah Aritco 4000 Compact

Ak chcete domáci výťah s čo najmenším pôdorysom, Aritco HomeLift Compact by bol pre vás ideálny výťah. Je to najmenší a najkompaktnejší domáci výťah v našej ponuke, pravdepodobne priestorovo najefektívnejší výťah na trhu. Aritco HomeLift Compact je malý, otvára svet možností v domácnostiach, ktoré sa predtým považovali za príliš priestorovo obmedzené.

MALÉ, ALE MYSLIE VEĽKÉ

Vďaka svojmu modernému dizajnu, prispôsobiteľným funkciám a konektivite ponúka domáci výťah výhody malej veľkosti v kombinácii so schopnosťou myslieť vo veľkom. Vyberte si z 200 farieb, 8 rôznymi podlahami, 8 DeignWall, 2 typmi skla a 2 typmi dverí. Aritco HomeLift Compact sa dodáva v troch veľkostiach a pre najmenšiu veľkosť sú vonkajšie rozmery iba 840 x 880 mm alebo 33,6 x 35,2 palca. Unesie 2 osoby a celkovú hmotnosť 250 kg 2 až 6 poschodí.

Výťah Aritco 7000 Home

Aritco HomeLift Access je výťah navrhnutý tak, aby umožnil prístup do všetkých častí vášho domu vám a vašej rodine, ako aj vašim priateľom. Výťah je praktický a inteligentný s veľkosťami pre všetky potreby, s možnosťou personalizácie pomocou detailov, ako sú sklenené steny, rad rôznych farieb a rôzne materiály.

DOMÁCI VÝŤAH PRE VŠETKY POTREBY

Ak máte starších členov rodiny, priateľov, ktorí mimoriadne potrebujú mobilitu, alebo sa chcete uistiť, že sa môžete vo svojom dome vždy voľne pohybovať, možno uvažujete o domácom výťahu. Inštaláciou výťahu vo vašom dome, ako je napríklad Aritco HomeLift Access, poskytnete každému vo vašej domácnosti skutočnú mobilitu, aby sa dostal na každý centimeter vášho uvítacieho domu, bez ohľadu na vek alebo vlastnú schopnosť pohybu.

Aritco Homelift Access
Výťah - Vimec E07

Zvislá zdvíhacia plošina E07

Tento model je tichý a ideálny pre miesta s nízkou prevádzkovou hlučnosťou. Už v základe obsahuje batériu pre plynulý dojazd v prípade výpadku elektriny. Najčastejšie sa používa v zdravotníckych a sociálnych zariadeniach.

DOMÁCE VÝŤAHY PRE KAŽDÝ TYP DOMÁCNOSTI

Ponúkame široký sortiment domácich výťahov pre domácnosť vo všetkých rôznych veľkostiach, nosnostiach a farebných kombináciách. Vyjadrite, kto ste, zapojením sa do procesu navrhovania toho, čo bude pravdepodobne jedným z najikonickejších kúskov vo vašej domácnosti. Môžete buď nechať domáci výťah splynúť so zvyškom okolitého prostredia, alebo ho nechať vyniknúť samostatne. Je na vás, aby ste sa rozhodli, aký typ výťahu sa najlepšie hodí k vášmu domu.


HOMELIFT VÝŤAHY, KTORÝM MÔŽETE DÔVEROVAŤ

S 26-ročnými skúsenosťami s výrobou plošinových výťahov pre široké spektrum účelov vieme, aký dôležitý je zákaznícky servis. Preto sa na všetky naše domáce výťahy určené na vnútorné použitie v domácnostiach vzťahuje 5-ročná záruka a na zostavu skrutky a matice 10-ročná záruka. Ak budete mať nejaké otázky, vždy nás môžete kontaktovať. Už nás delí len jeden hovor.


AKÝ VÝŤAH JE NAJLEPŠÍ DO DOMOVA?

Aký výťah najlepšie vyhovuje vášmu domu a potrebám, závisí od vášho životného štýlu a od toho, ako chcete, aby bol výťah jeho súčasťou. Ak napríklad chcete, aby vás výťah previezol medzi poschodiami luxusným spôsobom s prvotriednym pocitom, potom môže byť pre vás Aritco HomeLift tou najlepšou voľbou.

Ak chcete domáci výťah s čo najmenším pôdorysom, Aritco HomeLift Compact by bol pre vás ideálny výťah. Je to najmenší a najkompaktnejší domáci výťah v našej zostave, pravdepodobne priestorovo najefektívnejší výťah na trhu. Aritco HomeLift Compact je malý, otvára svet možností v domácnostiach, ktoré sa predtým považovali za príliš priestorovo obmedzené.

Ak hľadáte domáci výťah, ktorý dokáže odviezť viac ľudí naraz alebo vám pomôže, keď potrebujete čo najhladšie presúvať predmety medzi poschodiami. Aritco HomeLift Access by bola ideálna voľba pre výťah. Tento domáci výťah je tiež ideálny pre ľahkú dostupnosť s invalidným vozíkom. Takže namiesto toho, aby ste museli mať schodiskový výťah, Aritco HomeLift Access vám umožní prístup na rôzne poschodia vášho domova ešte jednoduchší, pričom dokáže prepraviť viac ľudí a predmetov až do celkovej hmotnosti 500 kg alebo 1100 libier.

Ak chcete domáci výťah s čo najmenším pôdorysom, Aritco 4000 by bol pre vás ideálny výťah. Je to najmenší a najkompaktnejší domáci výťah v našej zostave, no bol navrhnutý tak, aby spĺňal všetky požiadavky na pohodlie, priestor a dizajn. Je tak kompaktný a priestorovo efektívny, že je možné inštalovať tento domáci výťah takmer v každom dome, aj keď je priestor obmedzený. Vonkajšie rozmery sú len 840 x 880 mm alebo 33,6 x 35,2 palca.


KOĽKO STOJÍ DOMÁCI výťah?

Koľko by ste museli zaplatiť za inštaláciu výťahu vo vašom dome, závisí od toho, aký typ výťahu by ste chceli mať a od vašich potrieb. Najjednoduchší spôsob ako to zistiť, je kontaktovať nás a nechať si od nás vypracovať bezplatnú a nezáväznú ponuku.

DIZAJNOVÉ STENY HOMELIFT

Luxusné dizajnové steny so škandinávskym dizajnom pre váš Aritco HomeLift. Výťah DesignWall má luxusný dizajn na rozdiel od akéhokoľvek iného produktu na trhu. DesignWall je obraz sám o sebe a výber jedného z našich starostlivo vybraných umeleckých návrhov vám umožní skutočne vyjadriť svoj vkus.

Objavte dizajnové steny

Vitajte vo svete plnom
Aritco možností

Dnešné domy pravdepodobne nebudú odolné voči výzvam, ktorým budeme čeliť v nasledujúcom storočí. A či už sú postavené od nuly alebo dodatočne vybavené, je jasné, že domy budúcnosti budú musieť byť inteligentnejšie, ekologickejšie a postavené tak, aby vydržali.
Výťahy v ponuke →

Aktuality

9 novembra, 2023

Typy a princíp pohonov domácich výťahov

  O rozdieloch v cenách výťahov sme sa už. Ďalším markantným rozlišovacím znakom medzi výťahmi je princíp ich pohonu. Práve od jeho výberu závisí, akým spôsobom bude výťah fungovať, ako sa bude pohybovať ako aj jeho rýchlosť.   Aký typ domáceho výťahu si teda môžeme vybrať?   Výber závisí od viacerých faktorov, primárne od Vašich priestorových možností, […]

Prečítať
3 novembra, 2023

Referencia: Inštalácia výťahu v modernej novostavbe v kooperácii s Rules Ateliérom

  Na rade je predstavenie našej exkluzívnej inštalácie domáceho výťahu Aritco 4000 v rodinnom dome vo Svätom Jure. Ako môžete hneď na fotografiách vidieť, ide o modernú novostavbu, ktorá je architektonicky dotiahnutá do detailov vrátane umiestnenia a nadizajnovania celého výťahu. Architektom tohto projektu bol Rules Ateliér a dodávateľom výťahu naša spoločnosť Velcon – zdvíhacie a výťahové zariadenia. Myslíte […]

Prečítať
23 októbra, 2023

3 dôvody prečo nechať pravidelne kontrolovať Váš výťah

  Viete ako je to s automobilmi. Treba sa o ne starať, pravidelne ich servisovať, či zájsť na STK, aby sa včas prišlo na prípadné neduhy, opotrebenia, preťaženia a pod., však?   A presne tak je to aj s výťahmi. Aj keď naše výťahy poruchové nie sú, pravidelná kontrola je základom úspechu a ich dlhodobej životnosti. Pozrime sa spolu na […]

Prečítať
© 2024 – Velcon.sk – Všetky práva vyhradené.
Support develop by Greativity.sk
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram