Referencia: Inštalácia výťahu v modernej novostavbe v kooperácii s Rules Ateliérom

Inštalácia výťahu v modernej novostavbe

 

Na rade je predstavenie našej exkluzívnej inštalácie domáceho výťahu Aritco 4000 v rodinnom dome vo Svätom Jure. Ako môžete hneď na fotografiách vidieť, ide o modernú novostavbu, ktorá je architektonicky dotiahnutá do detailov vrátane umiestnenia a nadizajnovania celého výťahu.

Architektom tohto projektu bol Rules Ateliér a dodávateľom výťahu naša spoločnosť Velcon – zdvíhacie a výťahové zariadenia.

Myslíte pri vybavení nehnuteľnosti aj na budúcnosť?

Majitelia tejto domácnosti pri stavbe moderného domu mysleli pri jeho realizácii na svoju budúcnosť, resp. starobu. Výťahové riešenie je tak nielen efektívnou a nápomocnou súčasťou domácnosti, ale zároveň aj navyšuje trhovú hodnotu domu. Zároveň aj do budúcnosti, keďže ide o bezbariérový dom, čo nie je samozrejmosťou, priam ojedinelosťou.

Výťahy kdekoľvek

V prvom rade by sme vám veľmi radi predstavili novú divíziu klienta, tá sa snaží o realizovanie inštalácie domácich výťahov do verejných priestranstiev, ako sú rôzne firmy, inštitúcie, obchodné centrá a iné verejné priestory.

Podporíme váš návrh debarierizácie

Tento finálny projekt je výsledkom spolupráce medzi majiteľom nehnuteľnosti a firmou Velcon. Produkty sú totiž vyrobené presne na mieru, podľa želania, predstáv a konkrétnych požiadaviek klienta – od farieb, podsvietení, až po ďalšie architektonické doplnky.

Táto divízia prináša pre klienta širokospektrálny záber pri realizácií, kde ho podporíme od samého začiatku, resp. návrhu, až po realizáciu a finálne ukončenie celej inštalácie.

 

Inštalácia výťahu v modernej novostavbe

 

Ponúkame výťahové riešenia, ktoré zapadnú do vášho interiéru

Ide o aspekt, ktorý dodáva celkovému produktu novú tvár, nemusíte sa báť, že vám nebude pasovať do vášho domu, bytu, naopak, vo všetkom ho prispôsobíme vašim podmienkam a dizajnu, aby dokonale zasadol do daného prostredia.

Ako si môžete aj pri tejto inštalácií všimnúť, výťah je začlenený do interiéru tak, akoby bol súčasťou pôvodnej dispozície domácnosti:

 • pekné rovné línie – výťah je so schodiskom zarovnaný, čo pôsobí kompaktne a nenarúša interiérové prvky moderného rodinného domu,
 • výťahy majú moderný švédsky dizajn, aj práve preto nachádzajú veľkú obľubu pre nové moderné domy na Slovensku,
 • keď si detailne prezriete fotografie, určite usúdite, že ide o pomerne úzky výťah. To ho predurčuje k tomu, že sa zmestí pri tomto rozmere aj do tesnejšieho priestoru – na mysli máme napríklad kuchyňu a schodisko.

Existuje univerzálne multifunkčný výťah? U výrobcu Aritco rozhodne áno!

Tento model výťahu bol vytvorený ako kompaktný výťah, ktorý ponúkame až v troch veľkostiach plošín. Jeho nosnosť je až 250 kg. Dokáže prekonať až 13 m, čo je 6 zastávok s až 2 dverami na ľubovoľnej strane na každom poschodí.

Navyše, jeho inovatívny systém pohonu využíva patentovaný skrutkový a maticový mechanizmus. Ten do praxe prináša ekologickú prepravu, ktorá je navyše neskutočne tichá.

 

  Mám/e záujem o:

  © 2024 – Velcon.sk – Všetky práva vyhradené.
  Support develop by Greativity.sk
  envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram