Veľké porovnanie výťahov Aritco 4000 a 7000, ktorý a pre akú situáciu je vhodný?

Smartfón aplikácia pre výťah Aritco

 

V dnešnom článku máme pre vás pripravené porovnanie dvoch zvislých zdvíhacích plošín Aritco – ide o modely Aritco 4000 a Aritco 7000.

Aritco 7000

Ide o výťah/plošinu určenú pre vozičkárov a imobilných. Ideálne pre verejné priestranstvá, ale pokojne aj ako domáci výťah na prekonávanie podlaží v rámci rodinných domov.

Aritco 4000

Tento model výťahu je ideálnym riešením pre imobilnýc, ale aj ako domáci výťah. Či už ide o súkromné rezidencie, domy a pod.

Porovnanie (Aritco 7000 v 4000)

Vlastnosť Aritco 7000 ARITCO 4000
Umiestnenie Exteriér / Interiér Interiér
Max. výška zdvihu 12 m 13 m
Max. počet staníc 5 5
Rôzne farebné prevedenia
Opláštenie Presklené, plné nepriehladné, do murovanej šachty Presklené, plné nepriehladné, do murovanej šachty
Typ prevádzky Verejná budova, domácnosť Domácnosť
Záložný zdroj proti výpadku elektrického prúdu
TOP: do extrémneho vonkajšieho prostredia x

Možno máte pochybnosti, že vás dom je príliš starý na to, aby bolo možné inštalovať doň výťah. Alebo nemáte predstavu, ako vôbec riešiť debarierizáciu v tom ktorom dome či verejnom priestranstve?

Každá jedna situácia má riešenie, ktoré sa budeme snažiť spoločne nájsť. Zohľadňovať budeme všetky aspekty, či už samotné architektonické prvky v doma, vaše požiadavky vzhľadom k vášmu zdravotnému znevýhodneniu, preferencie výťahu, ako aj finančné možnosti.

So všetkým vám radi poradíme. Záleží nám na vašej spokojnosti. Chceme vám pomôcť, aby bol vás život jednoduchší a funkčnejší, práve vďaka našim zdvíhacím zariadeniam.

Aká je cena jednotlivých výťahov?

Každý z našich projektov, ktorý pre vás pripravujeme, je individuálny, keďže ide i inštaláciu na mieru. Zohľadňujeme vaše potreby, požiadavky, ktoré sa odzrkadľujú aj na konečnej cene. Výslednú cenu preto tvorí viacero faktorov, akými sú napríklad: výška zdvihu, zvolené doplnky, spôsob ukotvenia, prípadne vo výnimočných prípadoch aj menšie stavebné úpravy a podobne.

Nie je možné určite odlišnosť cien týchto výťahov, ako ani cenu tej ktorej zdvíhacej plošiny. Preto vám bezpochyby odporúčame využiť našu bezplatnú obhliadku a zameranie vášho projektu naším vyškoleným pracovníkom v rámci celého Slovenska.

Neváhajte nám zavolať na bezplatnú infolinku 0800 199 060 alebo nám napíšte na email: velcon@velcon.sk, kde sa spoločne dohodneme na ďalšom postupe.

 


 

Máte záujem o podobné riešenie?

Kontaktujte nás

    © 2024 – Velcon.sk – Všetky práva vyhradené.
    Support develop by Greativity.sk
    envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram