Referencia: Inštalácia domáceho výťahu Aritco Homelift v rodinnom dome

Domáci výťah Aritco Homelift - Referencia

Prinášame vám sumár z našej nedávnej inštalácie exkluzívneho produktu Aritco Homelift. Inštalovalo sa v Bratislave na Hradnom kopci, šlo o modernú luxusnú rodinnú vilu.

Výťah na doma

Domáci výťah sme, ako to už z názvu vyplýva, inštalovali do rodinného domu. Dôvodov, prečo vám môže unikátne poslúžiť, môže byť viacero.

Či už premýšľate nad tým, ako môžete zostať vo svojom dome, ak máte problémy s chôdzou po schodoch, alebo ste imobilný a akákoľvek bariéra je pre vás prekážkou, alebo máte plno aktivít s deťmi a nosenie tašiek po schodoch je pre vás záťaž navyše. Alebo len hľadáte väčší komfort a pohodlie?

Nech je to tak či onak, máme pre vás výbornú správu. Tento produkt je pre vás ako stvorený a bude vaším verným pomocníkom pri akejkoľvek z vyššie spomenutých situácií.

Aritco Homelift do verejných priestranstiev

Náš klient momentálne rozbieha novú divíziu. Ide práve o domáce výťahy a výťahy do verejných priestranstiev, ako sú napríklad firmy, verejné inštitúcie, obchodné centrá a podobne.

Výťah je možné inštalovať takmer kdekoľvek, snažíme sa o to, aby sme našli najlepšie riešenie pre danú situáciu. Navyše, pre jeho inštaláciu nie je potrebná žiadna základová jama. Výťah je vhodný do interiéru aj exteriéru.

 

 

Exkluzívne riešenie

Ako môžete vidieť aj na priložených fotografiách, inštalácia priniesla pre tento moderný a luxusný dom ešte exkluzívnejšie využitie, keďže výťah umožní jednak bezbariérový presun na vyššie poschodie, ako aj praktické využitie pri každodenných činnostiach.

Počet poschodí, ktoré výťah môže prekonať, je 2 – 6. Výťah sa inštaluje priamo na podlahu pomocou rampy.

Najnovší dizajn

Domáci výťah Aritco Homelift je navrhnutý tak, aby pre váš domov predstavoval extra funkciu. Ide o dekoratívny a veľkolepý dizajnový prvok, ktorý prinesie pre vašu domácnosť kúsok jedinečnosti.

Dodáva vám pocit luxusu a vášmu domovu prinesie nový potenciál. Svojimi praktickými rozmermi a vlastnosťami je ideálny ako domáci výťah.

Spolupráca pri výbere výťahu je tvorená na mieru

Finálny produkt je výsledkom spolupráce medzi majiteľom nehnuteľností a firmou Velcon. Ide o vytvorenie inštalácie priamo na mieru. Aj ten najmenší detail zodpovedá vaším predstavám.

Čo všetko si dokážete zvoliť?

 • farby (vybrať si môžete z viac ako 14 farieb, ktoré sú aktuálne dostupné pre tento model),
 • osvetlenie (DesignLight s najmodernejším osvetlením, ktoré môžete ovládať pomocou aplikácie SmartLift),
 • podsvietenie (DesignWall – podsvietená stena s vybraným umením od významných škandinávskych dizajnérov),
 • materiál podlahy,
 • materiál skla.

 

Záleží nám na vás

Radi podporíme akýkoľvek váš nápad, myšlienku či prvok, ktorý by ste radi implementovali do vášho návrhu, ktorý sa budeme snažiť zrealizovať. Našou odmenou bude vaša spokojnosť a jeho pravidelné využívanie, ktoré vám zjednoduší, ba priam skvalitní život.

 

Domáci výťah Aritco Homelift - Referencia

 

Inovácie vo svete výťahov

Aby toho nebolo málo, výťah je navyše ovládaný unikátnym riešením, volantom nazývaným SmartControl. Rovnako tak je vybavený naším systémom SmartSafety s bezpečnostnými funkciami, aby ste zvládli všetky situácie, ktoré môžu v domácnosti nastať, ako aj predísť nehodám.

Na výrobok vám prinášame 5-ročnú záruku a dokonca 10-ročnú záruku na technológiu pohonu.

Vypracujeme vám projekt zadarmo

Zadarmo a nezáväzne pre vás vytvoríme projekt, ktorý bude zodpovedať vašim potrebám. Stačí sa nám ozvať, dohodnúť sa a prídeme k vám na bezplatnú obhliadku a vytvoríme celkový projekt a kalkuláciu. To všetko, samozrejme, zadarmo.

 


 

Máte záujem o podobné riešenie?

Kontaktujte nás

  © 2024 – Velcon.sk – Všetky práva vyhradené.
  Support develop by Greativity.sk
  envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram